У Бучанському районі Київщини відбудовують село Бузова. Там тривають активні відновлювальні роботи після значних руйнувань, завданих російською агресією.
Про це повідомив очільник Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник.
На Центральній вулиці одночасно проводять реконструкцію кількох об’єктів. Зокрема, триває відновлення місцевої школи — наразі вже виконано близько 55% запланованих робіт. Окрім цього, увагу зосереджено на облаштуванні спортивних майданчиків і прилеглої до навчального закладу території.



Зокрема, Калашнік додав, що школа має відкритися для учнів на початок нового навчального року.
Також за адресою вул. Центральна, 17Д відновлюється чотириповерховий житловий будинок, розрахований на 40 квартир. Завершення робіт і введення об’єкта в експлуатацію заплановано на липень 2025 року.
На місці повністю зруйнованого ворогом будинку за адресою Центральна, 17Є зводиться новий багатоквартирний житловий комплекс на 47 квартир. Завершення будівництва очікується у серпні 2025 року.
