11:09
21.07.2026
19.8 C
Kyiv

Кличко розповів про відновлення пошкоджених будинків у столиці

Жінка стоїть біля пошкодженого ударом РФ будинку у Києві. Фото: Суспільне Новини/Іван Антипенко
Жінка стоїть біля пошкодженого ударом РФ будинку у Києві. Фото: Суспільне Новини/Іван Антипенко

У Києві триває відновлення будинків, які були пошкоджені внаслідок російських обстрілів.

Про хід відбудови повідомив столичний мер Віталій Кличко.

За його словами, від початку повномасштабного вторгнення пошкодження різного ступеня отримали 3 578 будинків, із них 71 — критично. Наразі місто вже відновило 30 таких будівель.

З 2022 року на відновлення житла з бюджету столиці спрямували 2 млрд 333 млн грн. Для мешканців пошкоджених або зруйнованих будинків Київ забезпечує тимчасове житло — наразі є 47 квартир, із яких 22 вже заселені, а 25 готові до прийому людей.

Місто також надає фінансову допомогу:

  • з 2022 року — 10 000 грн усім постраждалим від обстрілів;
  • з 2025 року — 40 000 грн разової допомоги та 20 000 грн щомісяця для тих, чиє житло сильно пошкоджене, аби вони могли орендувати помешкання там, де зручно.

Кличко також додав, що після масованої атаки 24 травня по допомогу звернулися 489 мешканців. Тоді було пошкоджено 552 об’єкти, серед них — 41 приватний будинок і 488 багатоповерхівок, із яких чотири зазнали значних руйнувань.

Залишити коментар

Введіть коментар
Введіть ім'я

Останні новини

Читайте також