23:13
05.06.2026
21.5 C
Kyiv

Стало відомо про стан хлопчиків, мати яких загинула від обстрілу в Києві

Вероніка Чуян та її сини. Фото: Анастасія Чуян

Після російського обстрілу Києва в ніч проти 2 червня до лікарні "Охматдит" доправили двох дітей. Найважчі поранення отримав 2-річний хлопчик, якому медики були змушені терміново провести операцію.

Про це повідомили Суспільному в пресслужбі медзакладу.

Більш легкі ушкодження отримав 4-річний хлопчик: у нього діагностували забій та гематому м’яких тканин лівого стегна. Після обстеження й надання необхідної допомоги дитину відпустили на амбулаторне лікування.

Набагато тяжчий стан має 2-річний пацієнт. Лікарі зафіксували у нього вибуховий перелом лівого ліктьового суглоба, множинні поранення тулуба та обличчя з уламками, що залишилися в м’яких тканинах. Після стабілізації стану медики провели невідкладну операцію та встановили апарат зовнішньої фіксації. Нині хлопчик перебуває у відділенні ортопедії та травматології під постійним наглядом лікарів, йому також готують наступне оперативне втручання.

Трагічнішим наслідком атаки стала загибель матері дітей. Жінка загинула під час вибуху російської ракети, коли разом із двома синами прямувала до укриття в підземному паркінгу одного з будинків у Шевченківському районі. Загиблу ідентифікували як Вероніку Чуян, 1997 року народження. Її смерть підтвердила сестра.

За повідомленнями київських спільнот та очевидців, удар стався неподалік від маршруту, яким рухалася родина. Внаслідок вибуху жінка загинула на місці.

Згідно з уточненими даними, постраждалі діти — хлопчики 2021 і 2023 років народження.

Також повідомляється, що під час атаки діти разом із матір’ю перебували в укритті в підземному паркінгу, куди також було зафіксовано влучання.

Окремо зазначається, що бабуся дітей перебуває у критичному стані. Родина організувала збір коштів на лікування та реабілітацію постраждалих.

Залишити коментар

Введіть коментар
Введіть ім'я

Останні новини

Читайте також