12:53
15.07.2026
27.6 C
Kyiv

Понад 18 тисяч споживачів на Київщині опинились без світла через негоду

Гроза в Києві. Фото: Big Kyiv

Понад 18 тисяч мешканців Київської області залишаються без електропостачання після негоди, що вирувала в регіоні в ніч на 21 травня.

Про це повідомили в компанії ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Унаслідок сильного вітру та падіння дерев і гілок у різних районах зафіксовано пошкодження електромереж і обриви проводів. Найбільше інфраструктура постраждала у Вишгородському, Бучанському та Бориспільському районах.

Енергетики зазначають, що аварійні бригади працюють у посиленому режимі, щоб оперативно ліквідувати наслідки негоди та відновити електропостачання для споживачів.

Також у компанії закликають громадян дотримуватися правил безпеки та не наближатися до обірваних проводів чи пошкоджених електроопор, а у разі виявлення небезпечних ділянок — одразу повідомляти відповідні служби. За прогнозами синоптиків, грозова погода в Києві та області може зберігатися і 21 травня.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що увечері 20 травня під час буревію у різних районах столиці по будівлях вдарила блискавка. Також одна блискавка поцілила у вивіску McDonald’s — удар припав на літеру "M" на даху закладу.

Залишити коментар

Введіть коментар
Введіть ім'я

Останні новини

Читайте також