На Київщині сапери виявили дві бойові частини крилатої ракети Х-101.
Про це повідомили у ДСНС.
За даними рятувальників, небезпечну знахідку зафіксували в Тетіївській громаді.



Після отримання повідомлення фахівці оперативно обстежили територію за допомогою спеціального обладнання та підтвердили, що серед уламків є як основна, так і додаткова бойові частини ракети.
У ДСНС зазначили, що роботи виконувалися з максимальною обережністю та дотриманням усіх вимог безпеки. Вибухонебезпечні елементи вилучили та підготували до подальшої утилізації.
Рятувальники також наголосили, що у разі виявлення підозрілих предметів не можна наближатися до них або торкатися. Натомість слід негайно повідомити про знахідку за номерами 101 або 112, адже обережність може врятувати життя.
Нагадаємо, раніше в одному з районів Києва після чергової терористичної атаки РФ на даху ресторану McDonald's виявили частину ракети "Іскандер". Ця ракета має дальність 500 км, а її швидкість перевищує 8 000 км/год. Росіяни часто використовують такі ракети для атаки на Україну, особливо на цивільні об'єкти.
