У столиці наприкінці березня пройде фестиваль "Мій Фест" в інтерактивному форматі про ментальне здоров’я та сексуальну культуру.
Про це йдеться на сайті заходу.
Подію запланували у Pochayna Event Hall на 29 та 30 березня. На заході психологи, сексологи та інші спеціалісти розповідатимуть про інструменти для подолання стресу, відновлення емоційного балансу та збагачення інтимного життя.
""Мій Фест" — це унікальна можливість зрозуміти свої потреби, кордони та бажання, дізнатися про сексуальну культуру, навчитися створювати здорові стосунки та справлятися із всебічним тиском", - зауважили організатори.
Серед спікерів Юлія Ярмоленко, Петро Чорноморець, Олександр Наумчук, Марія Єфросиніна, Ігор Донскіх, Руслана Данілкіна. Вони розкажуть про психологічну стабілізацію в умовах невизначеності, підтримку стосунків на відстані, прийняття тіла з пораненнями, формування сексуальної культури, втому й лінь.
Впродовж двох днів відвідувачі матимуть змогу не лише заслухати лекції на цікаві теми, а спробувати йогу різних типів, медитації, звукотерапію, арттерапію, танцювальні класи, стрейчинг.
Вартість квитка на один день складає 950 гривень, а на два – 1500 гривень. Придбати їх можливо на сайті фестивалю.
