Уже з 25 квітня Київська дитяча залізниця знову прийматиме пасажирів — розпочинається 72-й сезон руху поїздів та виробничої практики для юних залізничників.
Про це повідомляє Укрзалізниця.
До 2 листопада маленькі машиністи, провідники, диспетчери й ремонтники — понад тисяча школярів — проходитимуть практику під пильним наглядом викладачів-інструкторів.
Прогулянкові поїзди знову курсуватимуть Сирецьким парком, тож і кияни, і гості столиці зможуть не лише відчути атмосферу справжнього залізничного руху, а й підтримати юних фахівців на шляху до великої мрії.
Урочисте відкриття сезону відбудеться 25 квітня о 9:30 — з інтерактивними профорієнтаційними зонами, шоу мильних бульбашок, конкурсами, подарунками та виступами гостей з інших дитячих залізниць України. Перший поїзд вирушить у рейс о 10:30.
У повідомленні зазначається, що дитячі залізниці залишаються популярним місцем сімейного відпочинку. Сюди приходять родини з малечею, учні шкіл, молодіжні групи та навіть компанії на організовані екскурсії.
Режим роботи залізниці у 2025 році:
- Травень, вересень, жовтень – лише у вихідні та святкові дні;
- Червень, липень, серпень – з четверга по неділю включно, а також у свята;
- Час роботи: з 10:30 до 18:50.
Ціни на квитки:
- Загальний вагон: 110 грн (дорослий) / 80 грн (дитячий);
- Ретровагон: 130 грн / 90 грн;
- Люкс: 150 грн / 100 грн.
Для охочих глибше зануритися в тему — доступні музей та виставка вузькоколійної техніки (по 50 грн за квиток).
Літній сезон дитячих залізниць традиційно відкриває Київ. У перших числах травня плануються відкриття також у Львові, Дніпрі та Рівному. Натомість у Харкові поки що довелось відкласти старт через небезпеку обстрілів. Вихованці Запорізької дитячої залізниці продовжують навчання онлайн та вирушать до Києва в межах обміну досвідом.
