Антимонопольний комітет погодив передачу торгівельно-офісного комплексу Gulliver у Києві у власність консорціуму державних банків. Рішення ухвалили 27 листопада.
Про це пише Суспільне, посилаючись на пресслужбу Ощадбанку.
У документах АМК зазначається, що Ощадбанк і Укрексімбанк отримали дозвіл на спільне встановлення контролю над активами у вигляді єдиного майнового комплексу.
В Ощадбанку повідомили, що дату відновлення роботи комплексу поки не визначили, оскільки триває аудит усіх його систем. За попередніми оцінками, запуск відбуватиметься поетапно.
У банку пояснили, що тимчасове закриття Gulliver було вимушеним через загрозу надзвичайної ситуації, яка могла поставити під ризик безпеку відвідувачів та орендарів. Наголошується, що це рішення ухвалили виключно з міркувань безпеки.
Під час перевірки систем комплексу виявили навмисне пошкодження і вилучення обладнання, яке, за даними фінустанови, здійснив попередній власник. Наразі закуповують нове обладнання та проводять ремонт — зокрема дренажних помп, елементів живлення, програмного забезпечення та інших важливих компонентів.
У банку зазначили, що державні установи інвестують необхідні ресурси для безпечного перезапуску комплексу та паралельно працюють над юридичним стягненням витрат з осіб, відповідальних за умисне псування техніки.
Також в Ощадбанку повідомили, що орендарі не висловлювали наміру припинити співпрацю. Під час вимушеної паузи вони звільнені від сплати орендної плати.
