05:11
22.07.2026
17.6 C
Kyiv

Біля проїжджої частини у Києві виявили бойову частину дрона (ВІДЕО)

Вибухотехніки забирають бойову частину «Герань-2». Фото: поліція Києва

У Шевченківському районі Києва виявили бойову частину безпілотника типу "Герань-2".

Про це повідомили в поліції столиці.

За даними правоохоронців, після нічної масованої атаки РФ на спецлінію 102 надійшло повідомлення про підозрілий вибухонебезпечний предмет, який знаходився біля проїжджої частини на одній із жвавих транспортних розв’язок.

Вибухотехніки забирають бойову частину "Герань-2". Фото: поліція Києва

На місце події прибули поліцейські, які огородили територію та задокументували наслідки чергового обстрілу з боку РФ. Уламки БпЛА з бойовою частиною були виявлені неподалік дороги.

Вибухотехніки вилучили небезпечний предмет для подальшого контрольованого знищення на спеціалізованому полігоні.

У поліції зазначили, що, за попередніми даними, йдеться про бойову частину ударного безпілотника "Герань-2", який російська армія застосувала під час комбінованої атаки на Україну.

Громадян закликали у разі виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів не наближатися до них і негайно повідомляти служби за номерами 101, 102 або 112.

Нагадаємо, у ніч проти 15 червня російські війська здійснили чергову масовану комбіновану атаку на Київ. У різних районах міста спалахнули десятки пожеж. Пошкоджень зазнали й інші об’єкти, зокрема Києво-Печерська лавра, а також Мистецький арсенал. Крім того, вогонь знищив унікальну колекцію костюмів на Національній кіностудії імені Олександра Довженка.

Залишити коментар

Введіть коментар
Введіть ім'я

Останні новини

Читайте також