19:03
03.08.2026
33.2 C
Kyiv

"Київміськбуд" випустить 10 млрд іменних акцій у межах докапіталізації

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) розпочала адміністративну процедуру щодо реєстрації випуску акцій та затвердження проспекту емісії для ПрАТ "Холдингова компанія "Київміськбуд".

Про це повідомили у пресслужбі КМДА.

Голова наглядової ради товариства Владислав Андронов розповів, що компанія планує здійснити емісію 10 мільярдів іменних акцій. Номінальна вартість кожної становитиме 25 копійок. Відповідно до документів, акції розміщуватимуть у проміжок із 1 жовтня до 28 листопада 2025 року.

У КМДА стверджують, що весь пакет планує викупити територіальна громада Києва. У такий спосіб її частка в компанії зросте  з 80% до майже 100%. Наразі Національна комісія вже розпочала реєстрацію емісії, документи вже взяли в роботу.

"Розпочата процедура докапіталізації є ключовим інструментом фінансової стабілізації та кроком до повного перезавантаження компанії, що забезпечить структурну трансформацію "Київміськбуду" та відновить статус лідера будівельної галузі країни. Водночас ми продовжуємо зміни всередині компанії: визначили сфери відповідальності членів правління, впроваджуємо кращі практики проєктного менеджменту", - додали в КМДА.

Надалі за 25 робочих діб "Київміськбуд" отримає тимчасове свідоцтво про реєстрацію випуску акцій. Такий крок має допомогти закінчити будівництво комплексів, що зупинилися через банкрутство "Укрбуду".

Залишити коментар

Введіть коментар
Введіть ім'я

Останні новини

Читайте також