13:54
10.08.2026
27.1 C
Kyiv

Станцію метро "Либідська" тимчасово закривали: яка причина

Станція метро
Станція метро "Либідська". Фото: скриншот із відео

Станцію "Либідська" на "синій" гілці столичного метрополітену тимчасово закривали для пасажирів через виявлений підозрілий предмет.

Про це інформує пресслужба київського метрополітену у Telegram.

Зокрема, зазначається, що на станції метро "Либідська" виявили підозрілий предмет. У зв'язку з цим із міркувань безпеки станція тимчасово зачинена на вхід і вихід для пасажирів.

Варто зазначити, що поїзди слідують без зупинки повз станцію "Либідська".

Також стало відомо, що на місце викликали вибухотехнічну групу.

У пресслужбі столичного метрополітену наголосили, що про відновлення роботи станції повідомлять додатково.

ОНОВЛЕНО 16:57

Удень 29 липня станцію київського метро "Либідська" закривали для пасажирів через виявлений підозрілий предмет. Ним виявився велосипедний насос, який залишив, ймовірно, один із пасажирів підземки.

Про це розповіли в поліції Києва.

Майже через годину після закриття станції її відкрили знову. Поїзди курсують у звичайному режимі.

Нагадаємо, у Києві 21 липня тимчасово закривали станцію метро "Лук'янівська". Причиною став ворожий обстріл.

Того ж дня у київському метрополітені з технічних причин обмежили рух поїздів "червоною гілкою".

А вдень 16 липня тимчасово призупинявся рух поїздів через станцію метро "Чернігівська" через пожежу.

Залишити коментар

Введіть коментар
Введіть ім'я

Останні новини

Читайте також