06:55
21.07.2026
16.5 C
Kyiv

Пожежу на складах після атаки РФ на Київщині повністю загасили

Ліквідація наслідків атаки. Фото: ДСНС Київщини
Ліквідація наслідків атаки. Фото: ДСНС Київщини

Після атаки РФ в ніч на 19 липня рятувальники повністю ліквідували масштабну пожежу на Київщині, яка охопила складські приміщення.

Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Київської області.

За інформацією надзвичайників, вогонь поширився на дві складські будівлі загальною площею близько 100 тисяч квадратних метрів. Ліквідація займання та усунення його наслідків тривали понад добу.

До гасіння пожежі залучили понад 200 рятувальників і близько 70 одиниць спеціальної техніки, зокрема авіацію та роботизовані комплекси. У ДСНС зазначили, що завдяки скоординованій роботі підрозділів пожежу вдалося повністю загасити. Наразі фахівці продовжують розбирати пошкоджені конструкції та проводити їх проливання, щоб не допустити повторного займання.

Тим часом у Києві зросла кількість постраждалих унаслідок російського балістичного удару в ніч проти 19 липня. Як повідомила начальниця Київської міської військової адміністрації Катерина Поп у коментарі "Громадському радіо", поранення отримали вже 20 людей, одна людина загинула.

За її словами, троє постраждалих, які перебували у важкому стані, наразі стабілізовані.

Внаслідок атаки пошкоджень зазнала транспортна інфраструктура у п'яти районах столиці, зокрема станція метро "Лук'янівська". Після проведення необхідних робіт її вже відкрили для пасажирів.

Також через обстріл було пошкоджено підземний перехід біля станції метро "Лук'янівська". На час відновлювальних робіт там облаштовують наземний перехід для безпечного пересування пішоходів.

Крім того, руйнування зафіксували у Солом'янському, Шевченківському та Деснянському районах столиці. Пошкоджень зазнали житлові будинки та нежитлові об'єкти.

Залишити коментар

Введіть коментар
Введіть ім'я

Останні новини

Читайте також