У Києві 29 та 30 липня тимчасово зміниться схема руху громадського транспорту на вулиці Героїв Маріуполя. Через ремонтні роботи тролейбуси № 12 змінять свій маршрут, а замість тролейбуса № 45 запустить роботу тимчасовий автобус.
Про це повідомляє КП "Київпастранс".
Як курсуватиме тролейбус № 12
Упродовж двох днів, 29 та 30 липня, з 8:00 до 19:00 тролейбуси № 12 змінюють звичний напрямок. На час ремонтних робіт вони їздитимуть за маршрутом: Залізничний вокзал "Центральний" - Кібернетичний центр.
Для зручності орієнтування пасажирів цьому тимчасовому маршруту присвоїли номер № 12-А.

Чим замінять тролейбус № 45
Рух тролейбусів № 45 повністю призупинять до завершення дорожніх робіт на вулиці Героїв Маріуполя.
Щоб забезпечити перевезення пасажирів між станціями метро "Васильківська" та "Виставковий центр", дорожники організують тимчасовий автобусний маршрут № 45-ТР.

В комунальному підприємстві закликають киян та гостей міста враховувати ці зміни під час планування своїх поїздок.
Нагадаємо, у Києві патрульні поліцейські встановили водія маршрутного таксі, який перевозив пасажирів у транспортному засобі з пошкодженим дахом, через який під час дощу вода потрапляла просто в салон.
Зазначимо, у Києві з 1 серпня з'явиться новий проїзний квиток на 90 хвилин за 60 гривень - він дозволить пасажирам здійснювати необмежену кількість пересадок між усім комунальним транспортом столиці.
