09:00
21.08.2026
21 C
Kyiv

Поблизу Києва сталася смертельна ДТП: загинув пішохід

ДТП на Київщині. Фото: поліція
ДТП на Київщині. Фото: поліція

На Київщині сталася ДТП — водій напідпитку на смерть збив пішохода, який крокував вулицею. Він отримав травми, несумісні із життям.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Київщини.

Дорожньо-транспортна пригода відбулася у селі Озера, що у Бучанському районі, по вулиці Шевченка. За кермом перебував 30-річний водій автомобіля Opel Vectra. Чоловік був у стані алкогольного сп’яніння й здійснив наїзд на пішохода.

Зокрема у момент аварії 56-річний чоловік йшов зустрічним узбіччям із велосипедом у попутному напрямку з автомобілем. На жаль, внаслідок отриманих травм він загинув.

На місці події працювали правоохоронці й затримали водія в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Винуватцю ДТП оголосили про підозру за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого — ч. 3 ст. 286-1 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, днями на Київщині у Броварському районі сталася аварія. Водій напідпитку зіткнувся з машиною та втік. Через ДТП постраждала семирічна дитина.

Залишити коментар

Введіть коментар
Введіть ім'я

Останні новини

Читайте також