У ліцеї №1 у Броварах відкрили протирадіаційне укриття, яке слугуватиме захистом для учнів та вчителів навчального закладу. Про це повідомила пресслужба Броварської міської ради.
Сховище може одночасно вмістити 250 осіб, включаючи ліцеїстів та співробітників. У міськраді запевнили, що воно оснащене всім необхідним: електрогенератором, санвузлами, медичним пунктом, приміщенням для зберігання харчів та запасів води, а також сучасною вентиляційною системою.
Укриття також пристосоване для потреб людей із інвалідністю.
У міськраді додали, що сховище відповідає всім сучасним будівельним стандартам. Після перемоги його планують використовувати як місце для занять у гуртках та секціях.
Виділення перших коштів на будівництво укриття в ліцеї №1 анонсувалося ще у травні 2023 року. Тоді було заявлено, що на заклад виділять 2 млн гривень. Загалом очікувалося, що вартість будівництва в ліцеї становитиме 32,3 млн гривень. Передбачалося, що у грудні того ж року там введуть в експлуатацію тимчасове укриття.

