19:25
09.07.2026
20.7 C
Kyiv

Кияни закликали скасувати закриття центру адопції тварин на ВДНГ

Собака. Захід з адопції тварин. Фото: КМДА
Пес на заході з адопції тварин. Фото: КМДА

Кияни зареєстрували петицію з вимогою скасувати рішення про закриття центру адопції тварин на ВДНГ. Автор звернення закликає продовжити договір оренди та не допустити переїзду центру за межі столиці.

Про це стало відомо зі звернення, яке було оприлюднене на сайті Київради.

Відомо, що через відмову орендодавця продовжити договір, центр уже залишив павільйон №16, де працював протягом чотирьох років. Місто запропонувало альтернативу — приміщення у селі Нове Залісся, проте воно розташоване майже за 60 км від Києва.

На думку автора петиції, така пропозиція не може вважатися рівноцінною заміною. Таким чином столиця ризикує залишитися без комунального притулку для тварин у межах міста.

Також кияни наголошують, що переїзд суттєво знизить кількість відвідувачів, а отже — менше тварин зможуть знайти нових господарів. Окрім того, через більшу кількість підопічних працівники не матимуть змоги приділяти достатньо уваги кожній тварині.

Залишити коментар

Введіть коментар
Введіть ім'я

Останні новини

Читайте також