00:04
04.07.2026
20.4 C
Kyiv

Масований удар по Києву: є загиблі та поранені (ФОТО, ВІДЕО)

Наслідки удару РФ по Києву в ніч на 2 липня 2026 року. Фото:
Наслідки удару РФ по Києву в ніч на 2 липня 2026 року. Фото:

У ніч проти 2 липня російські війська завдали масованого балістичного удару по Києву, внаслідок чого є загиблі та десятки постраждалих.

Про це повідомили міський голова Києва Віталій Кличко, ДСНС та очільник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.

За оновленими даними, станом на ранок відомо щонайменше про 13 загиблих. Кількість постраждалих — понад 80 осіб, серед яких двоє дітей.

Також серед травмованих є п’ятеро медичних працівників, один із них — парамедик — у вкрай тяжкому стані.

У КМВА уточнили, що внаслідок обстрілу пошкодження та руйнування зафіксували більш ніж на 30 локаціях по всьому місту.

У багатьох місцях зафіксовані прямі влучання у житлові будинки, де рятувальники продовжують розбирати завали та деблоковувати людей.

Найбільших руйнувань зазнав Дарницький район, де в одному з дев’ятиповерхових будинків зруйновано квартири з першого по шостий поверх.

У Шевченківському районі пошкоджено житлові будинки, спалахнув готель та частково зруйновано медичний заклад. У Голосіївському районі виникла пожежа в багатоповерхівці.

Також наслідки атаки зафіксували в Печерському, Деснянському, Святошинському, Солом’янському та Оболонському районах столиці. На місцях працюють рятувальники, медики та правоохоронці. Пошуково-рятувальні роботи тривають.

Залишити коментар

Введіть коментар
Введіть ім'я

Останні новини

Читайте також