Життя на Воздвиженці: плюси і мінуси розкоші

Житловий масив Воздвиженка досить популярний серед киян та гостей міста. Затишне та спокійне місце для життя або відпочинку, що відтворює шматочок старого Києва. При його проектуванні враховували унікальні ландшафтні особливості стародавнього урочища Гончарі-Кожум’яки, будинки побудовані за ексклюзивними проектами, тобто двох однакових будівель тут не знайти.

Воздвиженка – уособлення справжнього елітного житла. Кожен будинок і будь-який фасад – це витвір мистецтва, в основному у бароковому стилі, який доповнює “київський” модерн з готичними варіаціями.

vozv1

vozv2

Будинки відрізняються красивим архітектурним рішенням, не сягають більше п’яти поверхів і включають в себе лише до десяти квартир, кожна з яких відповідає нормам і вимогам будівництва нерухомості класу DeLuxe.

vozv3

vozv4

На території комплексу діють ресторани, готель, відділення банків, туристичні агентства, винний бутік, стоматологічна клініка. Біля кожного будинку передбачені гостьові автомобільні стоянки, а у центрі району, на вулиці Воздвиженській розташувалася площа Мистецтв – європейська площа з фонтаном і зеленою зоною.

vozv5

vozv6

vozv7

vozv8

Немає у мікрорайоні лише продуктових крамниць і невідомо, чи з’являться вони там взагалі. Адже, як повідомляє прес-центр мережі “Сільпо”, їхніх супермаркетів не варто очікувати на Воздвиженці навіть у майбутньому, а у прес-службі мережі “Велика кишеня” питання відкриття магазинів не коментують зовсім. Причини, з яких торгівельні мережі не мають наміру відкривати свої супермаркети у досить елітному районі, залишаються невідомими.

vozv9

vozv10

Отож питання, де купувати продукти киянам, які вже заселилися у свої будинки, залишається актуальним.

Марина Яцкевич

За темою:

Leave a Comment