Журналіст своїм дописом порвав на шмаття Генпрокурора Луценка

“Причин здивування, з яким юридична громадськість зустріла черговий витвір видатного фахівця в галузі права, не розумію”.

“Панове, а з якою, по-вашому, метою на посаду генерального прокурора був призначений алкоголік без юридичної освіти? – Невже заради торжества законності та правопорядку?”, – пише журналіст Володимир Бойко з приводу скандалу навколо “терориста Сенцова”.

“Підозрюю, що Юрій Віталійович на посаду генпрокурора був призначений саме тому, що він не усвідомлює, що саме підписує, оскільки в професійному плані його цікавлять лише два питання: де вкрасти й що випити”, – вважає автор.

Бойко називає поіменно людей, які справді вважають Сенцова терористом:

“Олег Сенцов, проживаючи в Криму, після окупації півострова намагався на знак протесту чинити опір і навіть підпалив двері в якійсь окупаційній установі. Дійсно, в Україні є люди, які вважають його вчинок геройським. Але є й такі люди, для яких Сенцов – це терорист, що перешкоджав веденню бізнесу з окупаційною владою. Назву цих людей поіменно: президент Порошенко, генеральний, прости господи, прокурор Луценко, екс-генеральний прокурор України Ярема та віце-прем’єр Зубко”.

“Ці люди в грудні 2014 року організували постачання російської електроенергії в окупований Крим через територію материкової України, для чого Україна уклала з Росією відповідний договір, у якому визнала АР Крим «Кримським федеральним округом Російської Федерації». Оскільки директор «Укрінтеренерго» Володимир Зиневич відмовлявся цей договір підписувати, за вказівкою Порошенка він був затриманий 5 грудня 2014 року слідчим Генпрокуратури та відсторонений від посади, після чого договір був підписаний переляканим наступником Зиневича. Впродовж року, доки Росія не облаштувала «енергетичний міст» у Крим з Кубані, електроенергію окупантам з Росії через материкову Україну постачала підконтрольна Порошенку енергокомпанія Григоришина. Зрозуміло, що для цих людей Сенцов є терористом”, – підбиває підсумок автор допису.

Журналіст своїм дописом порвав на шмаття Генпрокурора Луценка - image 1 on https://kyivtime.co.ua

Журналіст своїм дописом порвав на шмаття Генпрокурора Луценка - image 2 on https://kyivtime.co.ua

Журналіст своїм дописом порвав на шмаття Генпрокурора Луценка - image 3 on https://kyivtime.co.ua

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою:

Leave a Comment