Журналіст: Гопник Путін вивів шпану на рівень міжнародних відносин

Найгірше те, що “метод гопника” беруть на озброєння і українські політики, і навіть ті, які декларативно вважають Путіна ворогом.

Журналіст: Гопник Путін вивів шпану на рівень міжнародних відносин - image fghj on https://kyivtime.co.ua

Про це пише в своїй статті журналіст Євген Шкодун.

“Я не можу нормально сприймати риторику рівня “ти чьо, казьол?!” Ніде – ні в побуті, ні в товаристві.

Але від мого несприйняття така поведінка не зникає і не оминає ні мене, ні будь-кого іншого. Більше того: ми не тільки стикаємося з нею щодня, а й бачимо її вже на світовій арені.

Такий собі товариш Путін, колишній гопник і гебешник, дірвавшись до влади, вирішив, що свої комплекси можна й треба виносити на міжнародні майданчики, проектувати на міжнародні відносини. І ось він на весь світ розповідає про “бабушку, яка, коли б мала статеві органи дєдушки, то сама була б дєдушкою”; брудно глузує з журналісток; дозволяє собі сороміцькі натяки й відверті образи на адресу окремих осіб, соціальних груп і цілих народів”, – нагадує автор.

Те, що доволі популярному й харизматичному політику вдалося зробити з цього свою фішку, не дає спокою іншим.

“Дурневі закон не писаний. Так іноді кажуть. Але ще й кажуть, що поганий приклад швидко шириться. І ось ми бачимо, скажімо, як міністр оборони Сербії (Александар Вулін. – ред.) поза очі звертається до так званого прем’єр-міністра Косова Рамуша Харадіная цілком у стилі гопоти й Путіна: “Ти це сам вигадав, чи тобі хтось допомагав?” Це так він відповів на заяву Харадіная, що примирення Косова з Сербією можливе лише у разі визнання Сербією незалежності Косова”, – пише пан Шкодун.

Пропонуємо прочитати: Росіяни впізнали себе у кліпі норвезької групи й образилися (ВІДЕО)

Прийоми, покликані принизити візаві, доволі типові: “Те саме зневажливе звертання на “ти” і натяки на не дуже високі інтелектуальні здібності співрозмовника, якого навіть немає біля тебе й він не може тобі відповісти. І в кого ж сербові було вчитися, як не в президента “матінки-Росії”? Ідол”.

“Так, Харадінай фактично самозваний прем’єр фактично вигаданої держави. Скажімо, Україна не визнає і найближчим часом не визнає незалежності Косова – зрозуміло чому. Але це не значить, що висока посадова особа може на людях поводитися як гопник”, – вважає автор статті, і додає: “Найгірше те, що “метод гопника” беруть на озброєння і українські політики, і навіть ті, які декларативно вважають Путіна ворогом. Скажімо, пана Авакова важко назвати русофілом. Принаймні з його декларацій випливає, що Путіна він ненавидить. Але звідки ж взялася ця стовідсотково путінська риторика в мові й письмі українського міністра?”

“Ми, звісно, час від часу підспівуємо, що “Путін – х…ло”, але… Нам точно варто уподібнюватися Путінам, гопникам і тітушкам? Невже культурна людина може комфортно почуватися серед такої риторики? Невже приємно усвідомлювати, що ти говориш як Путін?”, – запитує насамкінець автор.

За темою:

Leave a Comment