Зеленський почав демонтаж української держави та її суб’єктності, – Княжицький

Про це заявив народний депутат України від фракції “Європейська солідарність” Микола Княжицький в ефірі ток-шоу “Говорить великий Львів” на телеканалі “Еспресо”, коментуючи перші законодавчі ініціативи президента Зеленського.

Зеленський почав демонтаж української держави та її суб’єктності, - Княжицький - image knyazhytskyj on https://kyivtime.co.ua

“Пакет законів Зеленського вже назвали ”скажений принтер”. Що він друкує? Це і скасування недоторканності, за яке голосувала майже вся наша фракція (“ЄС” – ред). Але мої колеги голосували з урахуванням рекомендацій Венеціанської комісії і Конституційного Суду. Безперечно, що за кримінальні злочини потрібно переслідувати. Але у тій редакції, в якій був прийнятий цей закон, він обмежує політичну недоторканність депутатів. Тепер за політичну діяльність буде можна переслідувати. Наприклад, якщо я щось не те скажу в ефірі, то мене можна буде притягнути до відповідальності. Якщо я піду на мітинг і виступлю на Майдані, як я це робив раніше, мене теж можна буде за це покарати. Якщо буде ще один Майдан, то роль політиків, які захищали людей, буде мінімальною”, – наголосив Княжицький.

Також народний депутат прокоментував проект закону про законодавчу ініціативу народу, який більшість парламентарів попередньо підтримали на засіданні 3 вересня.

“Вони хочуть додати в Конституцію слова, що народ має право подавати закони. Але суть не в тому, що вони додали слово “народ”. А те, що вони виключили звідти, що право законодавчої ініціативи регулюється Конституцією і перенесли це безпосередньо в закони” – сказав Княжицький.

За словами народного депутата, бажання Зеленського якнайшвидше скасувати мораторій на землю і запустити масштабну приватизацію, може поставити під загрозу суверенітет України.

“Вони хочуть приватизувати все: газотранспорту систему, атомні електростанції. Фактично вони хочуть поставити під загрозу суверенітет України. Таких законів є безліч і вони приймаються без жодного обговорення. Це відбувається, бо очевидно, ми маємо стати територією для заробітку грошей великими світовими корпораціями. Для цього має бути мир будь-якою ціною. А мир будь-якою ціною полягає в тому, що ми фактично входимо під вплив Росії. Ми перетворюємося на Боснію, яка ніколи не буде ні в якому НАТО, Євросоюзі, а для цього треба, щоб всі сиділи тихо й ні у кого не було бажання вийти на протест. Це вкрай небезпечна ситуація” – наголосив народний депутат.

 • 34
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  34
  Shares

За темою: