Захарченко розповів, коли відвоює Донбас і які психічні хвороби у жителів т.зв. «ДНР»

Такий собі “глава ДНР” Алєксандр Захарченко заявив, що неодмінно відвоює весь Донбас – у відповідний історичний момент.

Як передають тамтешні “ЗМІ”, заява пролунала під час онлайн-конференції.

“Щоб відновити територіальну цілісність нашої Республіки, мають скластися певні міжнародні, насамперед, але не тільки, обставини. Ми не маємо морального права зайняти наші міста й потім знову їх залишити, бо тоді терор щодо наших громадян на окупованих територіях буде посилений багаторазово. Тобто ми повинні вибрати такий історичний момент, коли наше повернення буде незворотне й пов’язане з мінімальними втратами”, – розмірковує Захарченко.

Так він відповів на запитання жительки Бахмута, коли вона знову зможе жити в Артемівську.

За задумом Захарченка, т.зв. “ДНР” відвоює собі всю територію Донецької області.

Також Захарченко своїми заявами підтвердив раніші висновки психіатрів про наявність у нього кількох задавнених психічних хвороб.

Зокрема, Захарченкові постійно здається, що він живе у самостійній країні з потужною армією і економікою. Він так і сказав:

“Створили сучасну армію, постійно проводимо навчання, створили повноцінну систему військової освіти”.

Окрім того, підтверджується, що й більшість населення “республіки” потерпає не тільки від параної, а й від маячні. Зокрема, Захарченко сказав, що “більшість жителів «ДНР» впевнена, що Київ піде в наступ”.

Справді, страшно прокинутися і побачити, що під твоїм двоповерховим бараком стоять Золоті ворота, а на місці наливайки розташувався Софійський собор.

За темою:

Leave a Comment