З забудовника в київському передмісті стягли кошти пайової участі

Одного з забудовників у Києво-Святошинському районі змусили відшкодувати втрачену вигоду в розмірі коштів пайової участі в розвитку інфраструктури.

З забудовника в київському передмісті стягли кошти пайової участі - image budivnyctvo on https://kyivtime.co.ua

Як звітує прокуратура Київської області, поновлено порушені права органу місцевого самоврядування села Святопетрівського.

Під час судового розгляду справи було встановлено, що один із забудовників на території Святопетрівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області зареєстрував у Державній архітектурно-будівельній інспекції декларацію про введення в експлуатацію 63-квартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями.

При цьому забудовник, маючи зобов’язання взяти пайову участь у розвитку інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури с. Святопетрівського, ухилився від укладення відповідного договору з органом місцевого самоврядування.

У підсумку товариство з обмеженою відповідальністю уклало згаданий договір пайової участі зі Святопетрівською сільською радою і відшкодувало до місцевого бюджету села понад півмільйона гривень.

За темою:

Leave a Comment