Є умовний портрет, зріст і вага стрільця по авту Шефіра. МВС працюватиме з ФБР

Як розповів перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін у програмі тоу-шоу одного з телеканалів,  досліджено тисячі дзвінків, які в момент скоєння злочину, або перед ним перебували у відповідних зонах. Зрозуміло, що злочинець був не один.

“Ми маємо умовний портрет, зріст, вагу та інші сліди, які ми встановили під час слідчих дій. Це спростить нам пошук правопорушника і його спільників”, – заявив Єнін.

Заступник міністра МВС також зазначив, що автомобіль Сергія Шефіра не був броньованим – кулі легко пройшли через двері автомобіля, без опору, пошкодивши внутрішню обшивку.

Крім цього Єнін зазначив, що українські правоохоронці працюватимуть з ФБР. Це зроблено з тим, щоб не виникало сумнівів у об’єктивності, неупередженості та професіоналізмі  розслідування.

Нагадаємо, 22 вересня, в Обухівському районі Київської області, близько 10:20 години, було здійснено обстріл автомобіля, в якому їхав перший помічник Президента України Сергій Шефір. Раніше Шефір вперше прокоментував обстріл своєї автівки

Президент Володимир Зеленський, який знаходився у Нью-Йорку на Генасамблеї ООН, у відповідь на обстріл записав відео, у якому сказав, що передавати “привіт” пострілами з лісу по автомобілю його друга – це слабкість, та обіцяв “сильну” відповідь.

Відомо, що купа силовиків та водолази  шукають нападників на Сергія Шефіра (ФОТО).

Сообщение Є умовний портрет, зріст і вага стрільця по авту Шефіра. МВС працюватиме з ФБР появились сначала на Великий Київ.

За темою: