Який штучний інтелект білить бордюри й дерева у Києві?

Либонь, усі пам’ятають минулорічні реляції про те, що Європа дійшла до Києва й більше в нас дерев і бордюрів не білитимуть.

Але прийшла чергова весна, а європейських способів поділу грошей з міського бюджету виявилося мало. Тому відповідальні особи вирішили повернутися до перевіреної роками практики списання додаткових коштів на “впорядкування території” методом білення того, чого в Києві вже обіцяли не білити.

Який штучний інтелект білить бордюри й дерева у Києві? - image P4060092 on https://kyivtime.co.ua
Білимо дерева…

І ось на міських вулицях знов з’явилися святково вдягнені люди-двірники з урочистими відрами й віхтями, і знов тротуари заляпані вапном, і знов хтось поставив плюсик у графі “виконано”.

Розкажу історійку. Після перемоги майдану-2005 керівництво українською обороною перейняв новий європейський цивільний міністр оборони, після чого полетіли голови в оперативних командуваннях, а на їхніх місцях наросли нові. І ось ця європейська команда, яка вчилася в америках, наказала відмовитися від совкової практики білення бордюрів і дерев у військових частинах. Мовляв, хай будуть своїх природних кольорів.

А позаяк всі бордюри й дерева вже були на той час по-весняному побілені, то дерева довелося відмивати, а бордюри – заново фарбувати, тільки тепер уже цементним розчином. Вихованим у кабінетах генералам не змогли пояснити, що краще залишити цього року вже як є, а з наступного не чіпати тих бордюрів. Їм треба було, щоб до післязавтра бордюри були несовкові-непобілені.

Усе це протрималося недовго, бо через три чи чотири роки генерали забули про цю європейську дурню, і бордюри набули свого звичного для армії кольору.

Очевидно, те саме сталося і в Києві – набридло гратися в Європку, та ще й зі збитками.

Який штучний інтелект білить бордюри й дерева у Києві? - image P4060093 on https://kyivtime.co.ua
Білимо бордюри…

До речі, нещодавно КМДА оголосила, що керувати Києвом допомагатиме штучний інтелект. Цікаво, чи впорається він зі складним завданням правильно патрати бюджет громадський у кишені приватні?..

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою:

Leave a Comment