Вибух автівки в Дніпрі: одним із загиблих був військовий з Києва (ФОТО)

Зокрема, в автомобілі під час вибуху перебували Олексій Кавлак із Києва – член Ради громадської організації “Український Легіон”, а також начальниця відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС у Дніпровській області Дар’я Гречіщева. Їх тіла буквально розірвало.

Вибух автівки в Дніпрі: одним із загиблих був військовий з Києва (ФОТО) - image photo_2021-09-15_11-59-01 on https://kyivtime.co.ua

Як повідомляє Обозреватель, чоловік із позивним “Змій” був старшим інструктором Легіону та 44-го навчального центру тактичної медицини.

Олексій разом з іншими “легіонерами” приїхали в Дніпро ще на День міста, який відзначався 11 вересня. Вони брали участь у кількох заходах. Були інструкторами на вуличних майстер-класах із реанімації, допомоги в ДТП, контролю кровотеч, евакуації постраждалих тощо. В минулому був сапером в зоні АТО.

Вибух автівки в Дніпрі: одним із загиблих був військовий з Києва (ФОТО) - image image-1-2 on https://kyivtime.co.ua Вибух автівки в Дніпрі: одним із загиблих був військовий з Києва (ФОТО) - image image-2-2 on https://kyivtime.co.ua Вибух автівки в Дніпрі: одним із загиблих був військовий з Києва (ФОТО) - image photo_2021-09-15_12-14-23 on https://kyivtime.co.ua

Іншою жертвою вибуху стала прессекретарка ДСНС Дніпропетровської області Дар’я Гречіщева. Відомо, що вона також була волонтеркою Червоного хреста. 

“Вона активно долучалася сама і долучала своїх підлеглих до участі у різноманітних тренінгах, форумах, курсах, стараючись самовдосконалюватися, розвиватися, рости… Саме тому її підлеглі завжди відрізнялися фаховістю та професійністю”, – написали у ДСНС.

Вибух автівки в Дніпрі: одним із загиблих був військовий з Києва (ФОТО) - image 6141b2414e9b1-vzryv-avto-v-dnepre-1 on https://kyivtime.co.ua

У поліції Дніпропетровської області відкрили кримінальне провадження за статтею «Терористичний акт». Але також розглядається версія, що загиблі могли самі перевозити в машині вибухівку, яка здетонувала. Обидва, до речі, проводили тренінги та на тему вибухонебезпечних предметів. Водночас, версія про те, що це сапер перевозив вибухівку досить слабка, бо він був професіоналом і ніколи б не поклав вибухівку між ніг (фото 21+).

Вибух автівки в Дніпрі: одним із загиблих був військовий з Києва (ФОТО) - image photo_2021-09-15_10-42-51 on https://kyivtime.co.ua Вибух автівки в Дніпрі: одним із загиблих був військовий з Києва (ФОТО) - image photo_2021-09-15_11-08-37 on https://kyivtime.co.ua Вибух автівки в Дніпрі: одним із загиблих був військовий з Києва (ФОТО) - image photo_2021-09-15_12-56-41 on https://kyivtime.co.uaВибух автівки в Дніпрі: одним із загиблих був військовий з Києва (ФОТО) - image photo_2021-09-15_10-07-59 on https://kyivtime.co.ua

Нагадаємо, в центрі Києва водій таксі відправив легковик в будинок, є постраждалі (ФОТО).

Сообщение Вибух автівки в Дніпрі: одним із загиблих був військовий з Києва (ФОТО) появились сначала на Великий Київ.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою: