Втрата Росією статусу стратегічного партнера ЄС – це ще одне досягнення Порошенка, – експерт

За словами Голобуцького, останні події лише підтверджують, що президенту України вдалося створити ефективну антиросійську коаліцію.

Втрата Росією статусу стратегічного партнера ЄС - це ще одне досягнення Порошенка, - експерт - image 88_main on https://kyivtime.co.ua

Позбавлення Росії статусу стратегічного партнера Європейського союзу – це ще одне дуже важливе зовнішньополітичне досягнення президента України Петра Порошенка. Про це заявив блогер і політичний експерт Олексій Голобуцький в соціальній мережі Фейсбук.

«Вітаю, друзі. У нас з вами ще одна перемога на зовнішньополітичному фронті: в Європарламенті виступили за позбавлення Росії статусу стратегічного партнера Євросоюзу. І це без сумніву ще один плюс в скарбничку президента Порошенка. Адже і він, і вся українська дипломатія протягом останніх уже майже п’яти років посилено працюють над зміцненням антиросійської коаліції в світі. І буквально по цеглинці вибудовують стіну міжнародної ізоляції навколо РФ», – підкреслив Голобуцький.

За його словами, останні події лише підтверджують, що президенту України вдалося створити ефективну антиросійську коаліцію.

«Але повернемося до останніх новин – комісія Європарламенту із закордонних справ підтримала доповідь латвійського депутата Сандри Калнієте про те, що Росія більше не може вважатися стратегічним партнером ЄС. Латвійська депутат заявила, що необхідно посилювати санкції проти Росії, поки РФ не припинить окупацію Криму та інші види зовнішньої агресії», – написав блогер.

Експерт акцентував увагу на тому, що це – ще один доказ системної підтримки України Європою.

«Це ще один потужний сигнал солідарності Європи з Україною перед обличчям російської окупації. І ще один “ляпас” особисто Путіну. Саме посилення антиросійських санкцій, занурення РФ в глибоку ізоляцію – один з найважливіших напрямків зовнішньополітичної роботи Петра Порошенка на посаді президента. Тому зараз надзвичайно важливо далі дотискати Росію усіма можливими методами. І особливо небезпечно на цьому тлі звучать заяви різних кандидатів, які можуть послабити хватку відносно РФ, стати перед Путіним на коліна, домовлятися про мир (читай – капітулювати) на його умовах. Це просто здача державних інтересів! Ми не повинні цього допустити, а значить – повинні зробити в березні правильний вибір», – підсумував Голобуцький.

 • 38
 • 12
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  50
  Shares

За темою: