“Вони “дуркують” для вас, просуваючи маразматичні ідеї, якими намагаються відволікти вашу увагу” – Петро Порошенко

Про це під час виступу у Дніпрі на Форумі “Від фундаменту державності до України майбутнього” заявив п’ятий президент, лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко. 

За його словами, щодня з’являються нові і нові тривожні сигнали про дії зеленої влади, але помиляються ті, хто називає їх клоунами, адже клоуни не могли б домовитися зі всіма олігархами і взяти під контроль всі засоби масової інформації. 

Клоуни не могли б узяти під контроль всі силові структури – від ДБР і СБУ до прокуратури. І вони прощають своїм зґвалтування, ДТП, вимагаючи, щоб це не показувало телебачення”, – зауважує п’ятий президент. 

Водночас, підкреслює він, опозицію намагаються нищити безпідставними кримінальними справами.

Це люди, які знайшли технологію. Вони “дуркують” для вас, просуваючи абсолютно маразматичні ідеї, якими намагаються відволікти вашу увагу. Наприклад – а давайте перейменуємо Україну і давайте це зараз будемо обговорювати. А давайте на латиницю перейдемо, нічого важливішого у нас немає. А давайте ще великий герб намалюємо”, – пояснює лідер “Євросолідарності”.

При цьому, впевнений Петро Порошенко, не слід думати, що вони не розуміють, що вони роблять.

Бо вони це роблять, щоб прикрити власні оборудки, відволікти нашу з вами увагу”, – переконаний Порошенко. 

Читайте також: Замість того, щоб канючити в Путіна згоду на побачення, слід посилити спільний тиск на Кремль – Порошенко 

Нагадаємо, 13-та пенсія, погашення боргів військовим, субсидії, зарплати медикам і підтримка громад – такі зміни до бюджету презентував Петро Порошенко.

Сообщение “Вони “дуркують” для вас, просуваючи маразматичні ідеї, якими намагаються відволікти вашу увагу” – Петро Порошенко появились сначала на Великий Київ.

За темою: