Вадим Рабинович: «Між Президентом і прем’єром пробігла чорна пантера»

“Гройсман уже не бере під козирок команди Президента, він почав вести свою політичну гру і розкручувати свою політичну силу. І що найсумніше для Банкової – Гройсман дуже близько зійшовся з «Народним фронтом», зокрема, з Яценюком”.

“Призначення Вадима Денисенка представником Кабміну у Верховній Раді означає тільки хитру гру. Денисенко завжди був людиною Княжицького. Я думаю, що тут було все узгоджено з «Народним фронтом», і вони поставили свою людину у Верховній Раді”, – заявив народний депутат України та лідер політичної партії “За життя” Вадим Рабинович в прямому ефірі програми “Вечірній прайм” на телеканалі “112-Україна”.

“Для мене Денисенко – це негативна фігура тільки з однієї причини. І ця причина в тому, що депутат був неодноразово помічений у голосуванні обома руками. А це означає, що закони, за якими потім жити всій країні, приймалися незаконно. Я особисто переконаний, що «кнопкодавство» – це найстрашніше порушення законів. Гройсман підтвердив, що його цікавлять не особисті якості депутата, а представники чиїхось людей в парламенті”, – вважає народний депутат.

На думку лідера партії “За життя”, розірвати цю кругову поруку можливо при передачі ефективних важелів контролю в руки опозиції. Ідеться в першу чергу про силовий блок.

“Якщо представники опозиції очолюють силові органи – це вирішення питання і противаги в суспільстві. Може, після цього все боялися б вигравати вибори. Голосування у Верховній Раді двома руками має бути кримінально караним. Я вже подав відповідний законопроект. Не потрібно мільйони вкладати в боротьбу. Як тільки першого посадять, жоден далі не проголосує”, – переконаний Вадим Рабинович.

При цьому лідер партії “За життя” жорстко критикує методи чинної влади, яка йде протилежним шляхом і тільки заохочує силові структури підвищеної зарплатою.

“Я згоден з тим, що повинні бути великі зарплати у людей, які добре виконують свій обов’язок і працюють на державу. Але у мене питання. Чому в нашій країні свій обов’язок добре виконують судді, прокурори і міліціонери – тобто ті, хто охороняє владу? А чому за свою хорошу роботу не повинен отримувати гідну зарплату учитель, лікар, робітник, навіть вантажник і так далі? Я не розумію цієї логіки уряду, коли у нас 120 тисяч довічно отримують судді. Виходить, як в анекдоті, нехай нажруться, щоб луснули? Ці подачки у вигляді вищих зарплат у нас отримують тільки ті, хто охороняє владу. Робіть висновки”, – резюмував Вадим Рабинович.

Як ми повідомляли раніше, у ЗМІ циркулюють чутки про відставку Володимира Гройсмана з посади очільника уряду через конфлікти з Адміністрацією Президента.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою:

Leave a Comment