В “Опозиційній платформі – За життя” заявили про атаку проти партії представників старої і нової влади

Політичні конкуренти зі старої і нової влади, об’єднавшись, через суди і Центральну виборчу комісію почали потужну атаку на Юрія Бойка і партію “Опозиційна платформа – За життя” з метою перешкодити партії виграти вибори.

В

Про це йдеться в заяві партії.

“Усвідомлюючи, що Юрій Бойко є найбільш рейтинговим кандидатом на пост прем’єр-міністра України, що “Опозиційна платформа – За життя” впевнено перемагає на виборах до Верховної Ради, політичні конкуренти від старої і нової влади намагаються за всяку ціну зупинити реєстрацію списку кандидатів у народні депутати України шляхом судових заборон і сфабрикованих звернень до органів державної влади. Сьогодні до Окружного адміністративного суду України подано позов з вимогами примусово повернути Юрія Бойка до лав подконтрольного їм “Опозиційного блоку”. У Центральну виборчу комісію, Міністерство юстиції України, правоохоронні органи і суди прямують надруковані “як під копірку” заяви і скарги про нібито незаконність формування списку кандидатів у депутати від “Опозиційною платформи – За життя” на чолі з Юрієм Бойко з вимогою не допустити їх реєстрацію”, – повідомили в партії.

Керівництво політсили заявляє, що ніяких правових підстав для недопуску партії до участі у виборах не існує.

“Впевнені, що влада не зможе перешкодити Юрію Бойку стати народним депутатом і завести в парламент свою потужну команду. Будь-які спроби перешкодити цьому приречені на невдачу”, – йдеться в заяві.

Також наголошується, що нова влада вже вимагала відкриття кримінальних проваджень проти лідерів партії Юрія Бойка і Віктора Медведчука за переговори щодо зниження ціни на газ для України.

“Закликаємо дипломатичні представництва, міжнародних спостерігачів і українське громадянське суспільство жорстко засудити спроби перешкодити опозиції взяти участь у виборах, використовувати адміністративний ресурс і брудні рейдерські технології. Ми доб’ємося того, щоб українське суспільство могло вільно вибирати депутатів від “Опозиційною платформи – За життя”- партії , яка несе мир Україні і добробут громадян”, – резюмується в заяві партії.

 • 27
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  27
  Shares

За темою: