У столичному метрополітені створили карту перших побачень

Найпопулярніші місця побачень у столиці пов’язані із метро. Це з’ясувала команда дослідників, яка за 2 місяці зібрала понад 500 історій та відмітила на інтерактивній мапі вказані містянами місця.

Київський метрополітен

Виявилось, що найчастіше зустрічі призначають на “Контрактовій площі”, “Арсенальній”, “Хрещатику”, “Льва Толстого” та “Золотих воротах”. Про історії цих побачень та особливості кожного місця тепер можна буде прочитати на вказаних станціях.

“Це маленький проєкт про кожного з нас. Історії, які викликають власні спогади та на мить відволікають від щоденного ритму справ”, – подякував організаторам керівник метрополітену Віктор Брагінський.

Чому одні місця популярніші за інші, як змінювалась мода на точки зустрічі, як побачення пов’язані з архітектурою та безпекою, і чому жінки по-іншому ставляться до перших побачень — це лише частина питань, з якими також розбирались дослідники.

“Метро одразу почало виділятись на карті, як місце зустрічі і прощання для перших побачень. Ми з командою зачитувались і тішились історіям про години розмов або поцілунки на станціях. Утім, кияни нас здивували і на мапі позначені й неочікувані місця, наприклад, Дарницьке кладовище, де одна пара їла мівіну”, – розповіла координатор команди Анна Кириченко.

Створена карта стала мистецько-дослідницьким проєктом, мета якого показати образ того самого “Київського побачення”.

Інформаційні постери на станціях метро будуть розміщені до 11 травня.

Онлайн з проєктом можна ознайомится будь-якої хвилини на сайті: https://www.firstdatesmap.com
або на сторінці: https://www.facebook.com/firstdatesmap

За темою: