У Сальвадорі біткоїн визнано офіційним платіжним засобом

Відповідний закон ухвалив парламент Сальвадору. За три місяці в країні мають створити інфраструктуру, що дасть змогу здійснювати платежі цією криптовалютою.

У Сальвадорі біткоїн визнано офіційним платіжним засобом - image photo_2021-06-09_13-06-13 on https://kyivtime.co.ua

Коли закон набуде чинності, біткоїн стане офіційним платіжним засобом, обов’язковим до прийняття підприємствами та установами усіх форм власності.

Уряд країни сподівається, що обіг біткоїна та розробка необхідної інфраструктури для цього дасть змогу створити нові робочі місця.

Відповідно до закону ціни в Сальвадорі можуть встановлюватіся у біткоїнах, також криптовалютою можна буде здійснювати податкові відрахування.

До речі, біткоїни можна безплатно майнити просто у браузері – ось тут (за реєстрацію кожен новий користувач отримує бонус $3).

У законі наголошується, що легалізація біткоїна не означає скасування обігу доларів США в Сальвадорі. У бухгалтерії базовою валютою залишатиметься долар.

У 1934–2000 роках офіційною валютою Сальвадору був колон. З 1 січня 2001 року законним платіжним засобом став долар США, а колон був поступово виведений з обігу.

За темою: