«У нього такі сідниці!» — міф чи жіночий сексизм?

Останнім часом у художніх фільмах все частіше з жіночих вуст зринає фраза «У нього такі сідниці!» чи «У нього такий зад!»

Помічав? MensHealth поцікавився, чи справді жінки звертають таку увагу на чоловічі сідниці, і якщо так, то чим це обумовлено? А може, це просто вигаданий кимось стереотип? Що як це чоловіки-сценаристи переносять на жінок свої власні думки?

Ми запросили експертів, які все тобі розкажуть. Отже:

«У нього такі сідниці!» — міф чи жіночий сексизм? - image 8529617764_0bc0cd000f_b on https://kyivtime.co.ua

Олена Євремова, психолог:

«Так, зовнішність – перше, на що жінки звертають увагу під час знайомства з чоловіком. Але як свідчить мій досвід, сідниці й узагалі задня частина чоловічого тіла – не найважливіша серед жіночих уподобань.

Найперше жінки оцінюють загальний вигляд, спортивність статури й пропорційність будови тіла. Атлетичне тіло інстинктивно вважається ознакою сили й мужності, тому підсвідомо жінка вибере фізично добре розвиненого чоловіка.

Часто жінки звертають увагу на симетричність рис обличчя і тіла. Важливою ознакою для багатьох є масивне підборіддя. Також відомо, що чоловіки з легкою акуратною неголеністю більш привабливі для жінок».

«У нього такі сідниці!» — міф чи жіночий сексизм? - image 051752915f73e12623058e98bced461ee4f06a-wm on https://kyivtime.co.ua

Сергій Панько, сексолог:

«Думаю, якась особлива привабливість чоловічих сідниць для жінок – це міф. Мої спостереження його абсолютно не підтверджують. Жінкам подобається спортивне тіло й приємне обличчя, але це не найважливіше. Можу сказати, що для багатьох жінок риси характеру чоловіка значно важливіші, ніж його зовнішність.

Якщо ж повертатися до фізичних характеристик, то багато жінок звертають увагу на коротку охайну зачіску, великі руки, міцне тіло, потужні біцепси. Не дуже довга щетина підсилює враження. А найбільше, мабуть, цінується відкрита усмішка».

Що ж, як бачимо, голлівудський міф про жіночу залежність від чоловічих сідниць – схоже, просто міф. Але це не значить, що ти маєш покинути фізичні вправи й стати схожим на бегемота. Зрештою, чоловік – не гамадрил, який вихваляється лише сідницями. Ти маєш достатньо інших чеснот, а найкраще в усьому цьому те, що ти не мусиш все робити через дупу!

 • 45
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  45
  Shares

За темою: