У Німеччині вимагають бойкотувати ЧС-2018 з футболу в Росії

Експерт з Росії Ребекка Хармс з Партії зелених вимагає не залишати дії Росії без наслідків і закликала до політичного бойкоту турніру.

Про це стало відомо після оприлюднення матеріалу у виданні Bild.

За три тижні до початку ЧС з футболу зрозуміло: за катастрофою малазійського пасажирського літака Boeing 777, що летів з Амстердама в Куала-Лумпур рейсом MH17, стоять російські військові. Як нагадує Bild, в результаті аварії 17 липня 2014 року загинули всі 298 осіб.

Глава національного кримінального підрозділу поліції Нідерландів Вілберт Пауліссен заявив, що зенітний ракетний комплекс, з якого був здійснений запуск збила літак ракети, “був завезений з Росії і належить 53-й зенітній ракетній бригаді під Курськом”, цитує таблоїд. За його словами, специфічний “слід” використаної для запуску системи підтвердили численні відео, фото та свідчення очевидців.

МЗС ФРН зазначило: “На тлі отриманих результатів ми очікуємо від Росії більш конструктивної співпраці для з’ясування обставин події”.

“Берліну довго доведеться цього чекати”, – впевнені автори статті Юліан Репке і Симон Шутц.

У Міноборони РФ вже заявили, що висновки комісії – “брехня”, і вказали на нібито докази того, що ракета випущена з української зенітно-ракетної установки.

Андреас Нік (ХДС), член зовнішньополітичного комітету Бундестагу, заявив в бесіді з виданням про те, що “напередодні чемпіонату світу з футболу з боку Росії було б важливим кроком визнати сумну правду. Мінімум, що Росія могла б зараз зробити, це визнати свою провину, висловити співчуття у зв’язку із загибеллю 298 ні в чому не винних людей і сприяти тому, щоб безпосередні винні в цьому воєнному злочині були покарані”.

Експерт з Росії Ребекка Хармс (“зелені”) зажадала не залишати це без наслідків і сказала, що результати розслідування стають “ще однією тінню, кинутою на репутацію Росії, яка приймає ЧС-2018, і на сам чемпіонат”. У бесіді з Bild вона закликала до політичного бойкоту турніру.

“Міжнародні гості покликані збільшити політичну вагу Путіна і надати легітимність його політиці. Відповідальність за неправильне рішення щодо місця проведення ЧС-2018 лежить, все ж, на ФІФА”, – наголосила політик.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою:

Leave a Comment