У мережі закликають киян підтримати «Інтер» і всупереч політикам дивитися ЧС-2018

З’ясувалося, що розважальні заклади, де показуватимуть матчі ЧС-2018 – не одиничні випадки.

У Фейсбуці активно діють спільноти, які закликають подякувати телеканалу “Інтер” і підтримати його за те, що “не кинул болельщиков и подарил миллионам украинцев целый месяц праздника футбола!”

У мережі закликають киян підтримати «Інтер» і всупереч політикам дивитися ЧС-2018 - image bey on https://kyivtime.co.ua

На думку певних російськомовних кіл “болельщиков”, футбол поза політикою. Очевидно, це та сама позиція, якої дотримуються певні російськомовні кола “музикантів” або “театральних дєятєлєй”, які щосили нам розказують, що “музика внє політікі”, “кіно внє політікі”, “іскусство внє політікі”.

Пропонуємо почитати: В Одесі й на Київщині готуються показувати «чемпіонат на крові»

“Если каналы Антифутбол не уважают своих болельщиков-значит пусть идут в отпуск и сидят без денег. А мы будем бесплатно смотреть ЧМ по Интеру”, – пише “болєльщік”.

“Программа передач каналов Антифутбол на завтра. В меню повторы матчей чемпионата Украины и Динамо Янг Бойз))ахах Это в то время когда весь мир будет смотреть Чемпионат мира”.

Прекрасно видно аполітичність ось тут:

У мережі закликають киян підтримати «Інтер» і всупереч політикам дивитися ЧС-2018 - image tryrue on https://kyivtime.co.ua

Нам прикро, що серед нас є люди, для яких нічого не важать ні життя, ні страждання – аби тільки їм дали подивитися футбол.

Навряд чи греки, коли вигадували спортивні змагання, мали на увазі, що через спорт треба втратити сумління.

За темою:

Leave a Comment