У Львові охоронці ресторану напали на відвідувачів, які попросили не грати російської музики

У Львові десять охоронців ресторану 2 грудня напали на двох відвідувачів, які попросили адміністрацію закладу не грати російської попси.

Про це розповів колишній нардеп від ВО «Свобода» Андрій Міщенко, до якого обурені громадяни звернулися по допомогу, інформує forpost.lviv.ua.

«Воїни українсько-російської війни вчора випадково зустрілись у Львові. Обидва вони не місцеві мешканці, а тому не знаючи міста, щоб відсвяткувати свою зустріч, вони пішли у «Страгород». Там воїни взяли випити пива, загалом поводились спокійно без всяких інцидентів. Але у ресторані почала грати російська пісня. І один з військових, Володимир Гапун, підійшов до адміністратора закладу, культурно його попросив вимкнути російську попсу, мовляв, ми там воюємо за Україну, а ви у Львові, патріотичному місті, таке вмикаєте. Адміністраторка пообіцяла принести військовим «Книгу скарг та пропозицій», проте цього вона так і не зробила, а російська попса продовжувала грати. Тоді військовий підійшов до діджея та каже: «Вибач, але якщо тобі за це платять чи змушують вмикати російські пісні, то давай я тобі заплачу більше, але ти цього не вмикатимеш. Після цього на учасників українсько-російської війни напало десять охоронців «Старгороду». Вони їх скрутили та викликали поліцію», – розказав Андрій Міщенко.

Правоохоронці одягнули на чоловіків наручники й доставили їх у Личаківський райвідділ поліції, але потім розібралися зі ситуацією і відпустили.

«У неофіційній розмові з поліцейськими вдалось з’ясувати, що до них зі «Старгороду» щодоби надходить по три-п’ять викликів. Адміністрація ресторану так «реагує» на прохання не вмикати в час війни російськомовну музику. Тобто люди роблять зауваження, у «Старгороді» викликають поліцію, а правоохоронці згодом відпускають людей, бо зрозуміло, що у діях відвідувачів цього закладу немає нічого кримінального», – додав екс-нардеп.

Андрій Міщенко розказав, що його знайомі у правоохоронних органах підтвердили, що подібні інциденти у «Старгороді» відбуваються регулярно.

«Коли до мене, розказавши, що сталось у патріотичному Львові, звернулись ці учасники українсько-російської війни, я, оскільки свого часу був членом Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, подзвонив до правоохоронців. У поліції мені сказали, що справді за «Старгородом» погана слава. Але їм усе сходить з рук, можливо, у них є великий покровитель», – наголосив екс-нардеп.

За фактом інциденту в «Старгороді» воїни звертатимуться до поліції.

«Дуже прикро, бо за випадок, який трапився у цю ніч, ні адміністрація закладу, ні охоронці не нестимуть ніякої кримінальної відповідальності, оскільки там можуть заховати відеозапис з камер, заявивши, що у них взагалі нічого не відбувалось. Але тут радше є склад злочину в політичні площині. А саме – провокування громадського конфлікту і розпалювання ворожнечі та пропаганда російської культури. І якщо зараз власників закладу не притягнути до відповідальності, то я боюсь, що військові просто по-своєму «поговорять» з ними», – сказав Андрій Міщенко.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою:

Leave a Comment