У київських тролейбусах з’явився безкоштовний Wi-Fi

У Києві запустили новий спільний проект КП «Київпастранс» і «Ощадбанку»: десять тролейбусів обладнано доступом до мережі інтернет. Тролейбуси, пасажири яких можуть користуватись безкоштовним Wi-Fi, позначені спеціальними наліпками «Free Wi-Fi» як зовні, так і в салоні.

Як повідомляє комунальне підприємство, спеціально для проекту було відібрано одні з найдовших тролейбусних маршрутів КП «Київпастранс», які курсують у центральній частині міста: Святошинському, Шевченківському та Подільському районах за маршрутами №№ 5, 6, 18, 25, 28, 33, 35 та 41.

«Безкоштовний доступ до мережі Wi-Fi прямо у громадському транспорті дасть змогу нашим пасажирам не лише користуватися соціальними мережами або переглядати новини, але й більш ефективно планувати свої поїздки. За допомогою додатку «EasyWay» кияни можуть відслідковувати пересування громадського транспорту або уникати заторів. А на офіційній сторінці «Київпастрансу» можна ознайомитися з маршрутами та графіками руху громадського наземного транспорту. До речі, безкоштовний Wi-Fi також працює і у сучасних трамваях PESA та Електрон, які курсують Борщагівською лінією швидкісного трамваю», – повідомив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Підключитись до Wi-Fi можна з пристроїв, які підтримують функцію бездротового Інтернету, та користуватися ним протягом усієї поїздки.

«Ощадбанк вже кілька років працює над впровадженням інновацій у транспортній інфраструктурі Києва. Зокрема, з 2015 року кияни та гості столиці мають можливість оплачувати проїзд безконтактними картками MasterCard у метро, фунікулері та на Борщагівській лінії швидкісного трамваю. Сьогодні ми разом реалізували ще один корисний проект. Щодня багато людей проводять у транспорті чимало часу, і безкоштовний Wi-Fi дасть їм змогу використовувати його більш корисно», – зазначив директор Департаменту електронної комерції та платіжних засобів «Ощадбанку» Володимир Москаленко.

Нагадаємо, КП «Київпастранс» було визнано найкращим підприємством минулого року, що викликало велике здивування у киян.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою:

Leave a Comment