У Києві запущено новий автобусний маршрут

Запрацював новий магістральний маршрут № 118 від ст. м. «Чернігівська» до ст. м. «Політехнічний інститут». Іще 4 готують до запуску.

Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель.

«Магістральний маршрут № 118, на якому курсують 10 автобусів, значно покращить транспортне сполучення між лівим і правим берегом. Департамент транспортної інфраструктури ретельно аналізує пасажиропотоки
за методикою Світового банку. Ці результати мають допомогти впровадити наступні 4 магістральні маршрути в Києві. Орієнтовно 2 березня плануємо запустити автобусний маршрут № 119 від вул. Юрія Смолича (Голосіївський район, житловий масив Теремки-2) до Контрактової площі», – сказав Сергій Майзель.

Слід зазначити, що машини нового автобусного маршруту № 118 мають низьку підлогу й пристосовані для людей із особливими потребами. Усі автобуси обладнані сучасною системою кондиціонування, GPS-трекерами, щоб можна було відслідковувати на сайті КП «Київпастранс», у якій частині міста рухаються автобуси.

Триває оформлення документів перевізникам для початку роботи ще чотирьох маршрутів:

№ 119 «Вул. Ю. Смолича – Контрактова площа»;
№ 500 «Вул. Північна – залізничний вокзал «Центральний»;
№ 501 «Вул. Милославська – ст. м. «Лісова»;
№ 502 «Просп. Г. Гонгадзе – Контрактова площа».

«Згідно рекомендацій Світового банку, у 2017 році Департамент транспортної інфраструктури продовжуватиме оптимізацію мережі маршрутів громадського транспорту Києва. Реалізація програми дозволить вирішити транспортні проблеми 6-го та 5-го мікрорайонів на житловому масиві «Позняки», з’єднати житлові масиви з центральною частиною міста та лініями метрополітену, в цілому забезпечити рух магістральними вулицями рухомого складу великої і особливо великої місткості. Це зменшить навантаження приватного транспорту на автошляхи столиці та заохотить жителів і гостей міста користуватися громадським транспортом», – наголосив Сергій Майзель.

Як повідомляв «Український простір», киянам порадили не платити за опалення через непрозорі схеми нарахування тарифів.

Євген Шкодун

Стежте за новинами на нашій сторінці у Facebook, Twitter і VK.com. Поділіться цією новиною з друзями!

Ви можете повідомити нам новину, надіслати свою статтю або стати блогером чи вести колонку на сайті «Український простір». Пишіть нам: ukrnetinfo@yahoo.com

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою:

Leave a Comment