У Києві з’явився поліцейський велопатруль

Поліцейські на велосипедах реагують на виклики майже в усіх тих випадках, що й автопатрулі у Києві, але вони більш мобільні.

Велосипедний патруль поліції у Києві

Інспектори велопатруля пройшли спеціальну підготовку і забезпечуватимуть громадський порядок у місцях найбільшого скупчення людей, зонах відпочинку, зокрема в парках, скверах, на набережних, у центральній частині міста та інших місцях, куди важко швидко дістатись на автомобілі.

Поліцейські на велосипедах реагують на виклики майже в усіх тих випадках, що й автопатрулі, але вони більш мобільні. Повноваження вони мають ті ж самі, що й поліцейські на авто.

До прикладу, знімальна група телеканалу «Київ» зафіксувала, як велопатрулі у центрі Києва спілкувалися із порушниками правил паркування авто.

Поліцейські додали, що можуть підійти до киян чи гостей столиці, які розпивають алкоголь у громадських місцях, або курять на зупинках транспорту чи дитячих майданчиках, що заборонено. Велопатрулі також орієнтовані на пішоходів, які перебігають дорогу в недозволених місцях – копам на велосипедах легше помітити такі порушення.

За темою: