У Києві з’явилися незвичайні вуличні експозиції

У межах проекту “Війна поруч” на вулицях Києва встановили низку металевих силуетів українських солдатів.

Про це інформує Подільська РДА.

У Києві з'явилися незвичайні вуличні експозиції - image 35415483_1712879922125371_5284434375524483072_n on https://kyivtime.co.ua

Силуети розміщено на Михайлівській площі, набережній Дніпра, Поштовій площі, в парках імені Петра Сагайдачного й Тараса Шевченка, на Майдані Незалежності та біля станцій метро «Олімпійська», «Льва Толстого», «Хрещатик», «Арсенальна», «Золоті ворота», «Палац спорту», «Поштова площа», «Контрактова площа».

Вулична експозиція триватиме з 13 червня по 22 липня. На кожному силуеті є посилання, за допомогою якого можна прочитати розповіді очевидців перших днів війни.

Війна на Сході України триває довше, аніж на Східному театрі бойових дій Другої світової війни. Тривалий час лінія фронту стабільна, хоча щодня вибухають снаряди, гинуть українські захисники та страждають мирні люди. В Києві й інших великих містах, навіть тих, які близько до фронту, життя ввійшло у звичне русло, далеке від воєнних реалій. Щоденна рутина та клопоти, заповнені містянами щовечора кафе й ресторани…

Проект «ВІЙНА ПОРУЧ» покликаний нагадати українцям, що на Сході їхньої держави, зовсім поруч, триває ось уже п’ятий рік поспіль жорстока боротьба за їхні життя, нагадати, якою ціною вдалося зупинити агресора та зірвати його ординські плани. Образи й тексти, використані в цьому проекті, передають емоції, відчуття, страхи й подив свідків перших днів ворожого вторгнення та боротьби проти нього.

За темою:

Leave a Comment