У Києві громили й захопили торговельний центр

У суботу, 2 червня, група невідомих людей спробувала зайняти офісні приміщення торгово-розважального центру “Магеллан” по вулиці Академіка Глушкова, 13В.

Інцидент супроводжувався розгромом приміщень і меблів, а охорона скористалася пожежними шлангами, повідомляє “Інформатор”.

У Києві громили й захопили торговельний центр - image magelan1 on https://kyivtime.co.ua

1 червня близько 21:00 група молодиків (приблизно 120 осіб) з предметами, схожими на зброю, заблокувала вхід в офісні приміщення автомобілем. Охорона торговельного центру викликала поліцію, але на виклик ніхто не приїхав.

Юнаки зайняли трансформаторну підстанцію біля торгового центру й відмовилися пускати в неї представників ТОВ “Шейк”, яким належить приміщення.

За попередньою інформацією, групу невідомих міг найняти “Сбербанк”, який оформив право володіння на частину торгових приміщень в ТРЦ “Магеллан”.

2 червня невідомі розблокували вхід у сам ТРЦ, але супермаркет “Ашан” в ньому залишився закритим. Адміністрація магазину повісила біля кас оголошення про те, що супермаркет закритий “з технічних причин”.

Близько 11:30 молоді люди почали штурм офісних приміщень торгового центру, охорона закрилася всередині і поливала їх водою з пожежних рукавів.

Молодики проникли в приміщення, попутно розбивши техніку й меблі. Всі приміщення офісу були залиті водою, там було багато битого скла.

Після обіду на місце прибули декілька поліцейських патрулів, взяли свідчення у обох сторін конфлікту і залишили кількох поліцейських для підтримки порядку. Станом на 13:30 територію як і раніше контролюють невідомі чоловіки.

Юрист компанії-орендаря в ТРЦ “Магеллан” заявив, що все це – спроба рейдерського захоплення будівлі новим власником.

Поліція поки що не називає події в “Магеллані” рейдерським захопленням.

 • 20
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  20
  Shares

ПРИЄДНУЙТЕСЯ!
Наш Ютьюб: youtube.com
Наш Фейсбук: facebook.com/kyivtime.in.ua
Наш Телеграм: t.me/kyivtime_co_ua
Наш Твіттер: twitter.com/kyivtime

За темою:

Leave a Comment