У Києві демонтують незаконні ялинкові базари

КП «Київблагоустрій» розпочало демонтаж незаконних точок з продажу ялинок. Під час перевірки інспекція благоустрою вже виявила близько 20 локацій, розміщених без дозвільних документів.

Машина збирає ялинки з незаконного базару в Києві

А з 15 грудня в Києві відкрились офіційні ярмарки з продажу новорічних ялинок. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Не зважаючи на морозну сніжну погоду, демонтажні бригади звільняють газони і тротуари від незаконних ялинкових базарів. Вже демонтували дев’ять локацій у п’яти районах столиці, де без дозволів продавались новорічні дерева. Дякую «Муніципальній охороні» за безпеку під час демонтажів. Контроль за розміщенням ярмарків триватиме й надалі», – прокоментував Тимур Ткаченко.

Він додав, що перевірку проходять і офіційні точки продажу. У разі виявлення порушень на таких локаціях, як наприклад, на проспекті Правди, дозвільні документи можуть бути анульовані, а майданчик – переміщений.

Для того, щоб отримати дозвіл, треба укласти угоду з КП «Міський магазин». Вільні локації для розміщень ще є, таких більше тридцяти.

Усі ялинки в продажу мають бути чиповані або містити етикетку з інформацією про дерево.

За темою: