У Фастові представили нового голову РДА

17 вересня, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган представив громаді Фастівського району нового голову районної державної адміністрації Василя Кравченка.

Розпорядженням Президента України від 13 вересня 2018 року № 145/2018-рп Василя Кравченка призначено головою Фастівської районної державної адміністрації Київської області з 17 вересня 2018 року.

Очільник Київщини вручив новопризначеному керівнику району посвідчення та висловив переконання, що під його чітким керівництвом, разом із депутатським корпусом, сільськими та селищними головами, керівниками територіальних органів влади на місцях спільними зусиллями Фастівщина стане динамічно розвиватися, як і більшість районів Київської області.

«Драйвер розвитку району – це завжди людина. Людина з жагою до роботи, з життєвою мудрістю, з позитивним настроєм, з впевненістю. Однак, якщо людина, яка зголосилася на такий відповідальний крок не отримує підтримки спільноти, вона з часом опускає руки», – наголосив Олександр Горган.

Голова Київської ОДА закликав громаду згуртуватись, підтримати нового керівника: «Василь Віталійович людина неймовірно конструктивна, дуже правильна, точна в своїх проханнях, точна в пропозиціях щодо вирішення проблем. Мені було достатньо однієї зустрічі, щоб відчути, що у людини є жага до видатних справ».

Олександр Горган побажав новопризначеному голові РДА відбутися, «відбутися як керівнику, як людині, авторитет якої буде пам’ятати ще не одне покоління мешканців району, які розквіт району будуть пов’язувати саме з цим моментом Вашого призначення».

У свою чергу, Василь Кравченко подякував Президенту України та голові Київської облдержадміністрації за високу довіру та запевнив присутніх у своїй готовності докласти максимум зусиль задля виконання доручень, які будуть ставитися Президентом України, Урядом та головою Київської облдержадміністрації.

«Я прикладу максимум зусиль, щоб не підвести та виправдати сподівання. Переконаний, що єдиною командою ми досягнемо успіху та покращимо ті показники, які на сьогодні має Фастівський район», – зазначив Василь Кравченко.

У Фастові представили нового голову РДА - image zavantazhennya on https://kyivtime.co.ua

 • 6
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  6
  Shares

За темою: