У «Братиславі» відкриють «Інноваційний центр розвитку підприємництва»

ГО “Київський IT-кластер” і КМДА розробили проект “Інноваційного центру розвитку підприємництва” з робочим простором, лабораторіями і навчальними програмами, який планують відкрити в будівлі кінотеатру “Братислава”.

Про це інформує веб-сайт КМДА.

Міська держадміністрація тут буде гарантом і контролюватиме виконання всіх договірних умов.

У «Братиславі» відкриють «Інноваційний центр розвитку підприємництва» - image bratyslava on https://kyivtime.co.ua

Представники КМДА й Оболонської РДА також увійдуть до ради експертів при KITC. Уже укладено попередні угоди з IT-компаніями про підтримку запуску першої черги, яка обійдеться приблизно в 100 тисяч доларів. Окрім приватних інвестицій, KITC розраховує на локальні грантові програми, гранти COSME Європейської комісії на розвиток кластерів та інфраструктури.

Бюджет проекту попередньо оцінюють у 700 тисяч доларів. Після ревіталізації кінотеатр залишиться у комунальній власності міста. Відкритий у ньому Центр планують використовувати для популяризації підприємницької культури із залученням молоді для розвитку власних проектів місцевого та міжнародного рівнів. Також тут планують проведення освітніх заходів і створення соціальних умов для розвитку молодих підприємців.

У «Братиславі» відкриють «Інноваційний центр розвитку підприємництва» - image bratyslava-kyiv on https://kyivtime.co.ua

Кінотеатр “Братислава” побудовано близько 40 років тому. Зараз стан будівлі доволі сумний (див. тут).

Загальна площа приміщень “Братислави” становить 3044 кв. м, кінотеатр займатиме 620 кв. м. КП “Київкінофільм” організовуватиме покази фільмів, буде проводити тематичні заходи, направляти в Центр підприємництва проекти в галузі кіномистецтва. Також планується створити коворкінг, де 10% місць безкоштовно віддадуть талановитій молоді Києва для роботи стартапів, креативний простір для випускників центру, конференц-зали та навчальні аудиторій, IoT-лабораторію та FabLab, стартап-алею і демозону проектів.

У «Братиславі» відкриють «Інноваційний центр розвитку підприємництва» - image bratyslava-cinema on https://kyivtime.co.ua

За темою:

Leave a Comment