У Борисполі спалахнув тарифний конфлікт: виконком намагається підвищити вартість проїзду

Виконавчий комітет Бориспільської міської ради 4 червня ухвалив рішення про підвищення вартості проїзду в міському транспорті.

У Борисполі спалахнув тарифний конфлікт: виконком намагається підвищити вартість проїзду - image PIneRKmjhNL on https://kyivtime.co.ua

Згідно з повідомленнями депутатів та громадськості, вартість проїзду в автобусах Борисполя хочуть встановити на рівні 6 грн.

Як ідеться у заяві групи депутатів Бориспільської міської ради, чотирма рішеннями виконком погодив зростання вартості проїзду в автобусах на маршрутах, які обслуговують приватні перевізники.

Депутати О. Верес і Я. Годунок просять Бориспільського міського голову А. Федорчука скликати 12 червня позачергову сесію, на порядок денний якої винести питання скасування цих рішень виконкому.

У Борисполі спалахнув тарифний конфлікт: виконком намагається підвищити вартість проїзду - image 34415277_1347690962031155_3914290643609845760_n on https://kyivtime.co.ua

Депутати заявляють, що громадськість готова підтримати їх і висловити свій протест проти тарифної сваволі.

“Колеги, депутати Бориспільської міської ради, чекаємо Вашої підтримки громади Вашим підписом!”, – звертаються депутати до колег.

За темою:

Leave a Comment