У Бердянську спалахнув скандал через українську мову

Представники “русского міра” все наполегливіше збурюють громадськість, щоб показати, ніби людей силоміць змушують відмовлятися від “родной рєчі”.

Лист жителя Бердянська з цього приводу наводить спільнота “Рух захисту української мови“.

“Цього тижня бердянська патріотична громадськість була шокована так званим соціологічним опитуванням від часопису «Бердянські вєдомості»! За результатами цього непрофесійного, маніпулятивного, непідтвердженого науковими даними «опитування» виявилося, що м. Бердянськ проти української мови.

Та невже!!! По-перше, хто дав право піддавати сумніву ст. 10 Конституції України (а це, на хвилиночку, головний Закон нашої держави), по-друге, цікаво, а які ж категорії населення та ким були опитані? Ті, хто безплатно отримав цей папірець, що гордо йменує себе газетою? По-третє, вставивши портрети відомих українців, які все своє життя поклали на поширення українського слова, його захист, ці газетярі просто плюнули в обличчя України!!! Це не просто неприйнятно, це – ГАНЬБА! Це так рупор колишніх реґіоналів почав прокладати пряму дорогу в лабети східного сусіда? Це вам туди, панове зайди та манкурти! А ми допоможемо зібрати речі та скинемося на квиток! Валіза – двірець – московія!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція Києва і Мінмолодьспорту долучилися до обписування Києва російськомовними графіті

Аби спростувати цей ганебний наклеп на мешканців Бердянська та всього Приазов’я, невдовзі буде проведено справжнє опитування, із залученням фахівців, яке репрезентує думку всіх верств населення!

Українці! Бердянці! Всі жителі цієї чудової країни! Країни наших дітей та онуків! Прокиньтеся!!! Завтра День Конституції! Давайте разом, без чиновників і продажних ЗМІ, почнемо виконувати та поважати головний Закон України! Бажаєш змін у країні? Почни з себе, переходь на українську! Поважаймо одне одного і бережімо Україну! Вона в одна, іншої нема!”, – пише автор.

 • 53
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  53
  Shares

За темою: