Тиша в Кирилівській церві, гул стадіону, шум фонтанів. У Києві встановили скульптуру, що символізує звучання міста.

Поруч із арт-об’єктом, що отримав назву “Київ”, є QR-код, який видає калейдоскоп автентичних звуків столиці: свист вагонів метро, дзвони Лаври, Софії, Михайлівського собору, тиша в Кирилівській церкві, гомін Бессарабки, шум машин та фонтанів на Хрещатику, гул стадіону, оплески, звуки вуличного піаніно.

Схожі скульптури із звуками міст цьогоріч з’явилися у Одесі, Дніпрі, Львові, Маріуполі, Харкові та ще одна зі звуками Криму – у офісі Кримської платформи. Київ став заключним містом синтезу мистецтва та технологій, що об’єднує звучання регіонів України.

Тепер 6 мінікопій цих фігур можна побачити в Українському домі на виставці “Звуки Міста”: Побач, почуй та відчуй Україну!”. Вона триватиме до 1 грудня з 12:00 до 19:00.

Сам артоб’єкт “Київ” буде окрасою головної вулиці столиці впродовж року.

Для відвідування виставки необхідно при собі мати документ про повний курс вакцинації проти COVID-19, або негативний ПЛР-тест, або експрес-тест на COVID-19, чинний 72 години.

 «Звуки Міста»: Побач, почуй та відчуй Україну! Тиша в Кирилівській церві, гул стадіону, шум фонтанів. У Києві встановили скульптуру, що символізує звучання міста. - image 2-5-20 on https://kyivtime.co.ua виставка «Звуки Міста»: Побач, почуй та відчуй Україну!

Читайте також: Шопінг як мистецтво. Дерев’яна скульптура Merman зимуватиме в ТРЦ 

Нагадаємо, завтра на Майдані можна буде побачити унікальні архівні вілеокадри часів Революції Гідності.

Сообщение Тиша в Кирилівській церві, гул стадіону, шум фонтанів. У Києві встановили скульптуру, що символізує звучання міста. появились сначала на Великий Київ.

За темою: