Святкування дня ВМС в Одесі (ФОТО)

Святкові заходи, присвячені Дню ВМС України, пройшли 1 липня на одеському морському вокзалі. Привітати військових моряків прибула делегація на чолі з міністром оборони.

Святкування дня ВМС в Одесі (ФОТО) - image dsc_3727 on https://kyivtime.co.ua

Як повідомляє кореспондент “Київського часу” Василь Вельможко, Степан Полторак привітав моряків з введенням до складу флоту четвірки нових МБАК, нагородив моряків, які відзначилися в боях на сході України, а також представив нового начальника штабу ВМС України. Ним став контр-адмірал Андрій Тарасов. Велика група офіцерів і мічманів удостоїлася орденів, медалей, цінних подарунків та іменної зброї.

Але головною подією свята стало введення до складу Військово-морських сил чотирьох нових бронекатерів – «Вишгород», «Кременчук», «Лубни» і «Нікополь». Через рік після спуску на воду на них піднято прапори ВМС України. Відразу після церемонії «Гюрзи» вийшли в море для демонстрації своїх тактичних можливостей.

Виступаючи перед моряками, Степан Полторак зазначив, що країна вкладає великі кошти у відродження нашого флоту: «З самого початку війни на сході нашої країни ми робимо все для будівництва нового українського флоту. Цей процес дуже тривалий і вкрай витратний. Грошей часто не вистачає, але поступово ми відроджуємо наші Військово-морські сили».

Подивитися на це приїхала велика кількість одеситів та гостей міста.

За темою: