Суд відмовився відсторонити Авакова з посади голови МВС через незнання української мови

Окружний адміністративний суд Києва відмовився звільнити міністра внутрішніх справ Арсена Авакова через позов про незнання ним української мови.

Суд відмовився відсторонити Авакова з посади голови МВС через незнання української мови - image 666 on https://kyivtime.co.ua

Окружний адміністративний суд міста Києва в середу, 24 квітня, відмовився задовольняти заяву про забезпечення позову щодо заборони міністру внутрішніх справ Арсену Авакову виконувати свої повноваження.

У прес-службі пояснили, що до такого рішення суд прийшов, оскільки вважає позов необґрунтованим і підстав для заборони виконувати обов’язки Арсену Авакову немає.

У суді зазначили, що без розгляду справи по суті неможливо забезпечити позов. Повідомляється, що суд відкрив провадження у справі щодо позову до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та міністра Авакова “про не подання до Верховної Ради подання про звільнення голови МВС”.

Позивач просить суд визнати протиправними дії Авакова, а саме щодо порушення положень ст. 7 закону “Про Кабінет міністрів”, де йдеться про вимоги до членів уряду.

Суддя-спікер Окружного адміністративного суду Києва Богдан Санін на питання журналістів УП пояснив, що в позові йдеться про те, що Аваков не володіє державною мовою.

За темою: