Столична влада планує розпочати співпрацю з Google

КМДА має намір укласти угоди з Google, щоб за допомогою його сервісів кияни могли отримувати необхідну інформацію щодо муніципальних установ, комунальних підприємств і міських заходів.

Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко після зустрічі з директором з питань взаємодії з органами державної влади Google Україна Олегом Якимчуком і керівним партнером Геннадієм Курочкою.

Столична влада планує розпочати співпрацю з Google - image 1508482008 on https://kyivtime.co.ua

“Ми налаштовані на співпрацю з корпорацією Google, найпопулярнішим пошуковим сервісом. Щоб за допомогою загальнодоступних, відкритих, безкоштовних сервісів Google кияни могли отримати необхідну інформацію щодо послуг і діяльності всіх муніципальних установ, комунальних підприємств і про всі міські заходи”, – зазначив Віталій Кличко.

Він розповів, що у спільних планах – нанести на карти Google 3500 столичних об’єктів.

Столична влада планує розпочати співпрацю з Google - image 1508482008_a_SK_2045 on https://kyivtime.co.ua

“Кожен зможе знайти найближчу спортивну секцію для дитини, школу, профільну лікарню, центр адмінпослуг, найближчий ЖЕК, банк чи соціальну аптеку, отримати вичерпну інформацію про графік роботи, контакти керівництва, співробітників, подивитися фото і відео. Для цього достатньо буде зайти в Google-пошук або Google-карти і вся інформація за кілька секунд стане доступною на смартфоні або комп’ютері користувача”, – зазначив міський голова.

Столична влада планує розпочати співпрацю з Google - image 1508482009_a_SK_2035 on https://kyivtime.co.ua

Також столична влада хотіла б у співпраці з Google розробити систему, що дасть змогу кожному киянину дізнатися про районні й загальноміські заходи. Google-навігація автоматично вибере найшвидший маршрут до найближчого місця проведення заходів, враховуючи затори на дорогах, ремонти, аварії. Згодом система підлаштується під запити конкретного користувача й зможе підбирати й радити, орієнтуючись на його інтереси, заходи.

Планується, що всі розміщені об’єкти і заходи легко можна буде знайти за допомогою голосового пошуку Google, який доступний на всіх смартфонах.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

За темою:

Leave a Comment